Znów być dzieckiem

cokosy

Znów być dzieckiem

Opisując kogoś, kto w danym temacie porusza się niezgrabnie, niezręcznie, używamy sformułowania „słoń w składzie porcelany”. A teraz patrzymy na dorosłego człowieka z wypiekami na twarzy, z wymalowaną na niej beztroską i radością. Do głowy przychodzi mi jedno, duże dziecko w sklepie z zabawkami.
Sklep z zabawkami, miejsce stworzone z myślą o dzieciach, tych małych i dużych. Małe mogą spełnić swoje marzenia a duże sprawić, że marzenia tych małych staną się rzeczywistością. Miejsce gdzie łączą się dwa światy, tu każdy jest dzieckiem. Sklep z zabawkami oferuje szerokie spektrum zabawy, rozrywki i nauki. Klocki, które rozwijają kreatywność i wyobraźnie, lalki czy misie, które można ubierać, przytulać bądź po prostu kochać jak przyjaciela. Prawdopodobnie nie istnieje dziewczynka, która nie miała lalki – przyjaciółki, której powierzała najskrytsze sekrety. Gry planszowe to fantastyczny sposób na wspólne spędzanie czasu, z rodziną lub przyjaciółmi, uczące co znaczy zdrowa rywalizacja. Własnie przy takiej zabawie mój syn po raz pierwszy za8miast obrazić się, że nie wygrał, podał rękę przeciwnikowi i pogratulował wygranej. Kolejka elektryczna, spełnienie marzenia ojca i syna. Na początek bardziej taty, bo syn ma pewnie dopiero koła trzech miesięcy ale tata uparcie twierdzi, że to już najwyższy czas na taki zakup. Gdybym była małym trzymiesięcznym chłopcem nie mogłabym się doczekać, aż dorosnę aby móc się wspólnie bawić. Odpowiedzialny tata z duszą dziecka to idealny kompan do zabawy, kolejką i nie tylko. Zabawki kreatywne, puzzle, kolorowanki, samochody, materiały do zabaw plastycznych i wiele innych czeka w sklepie z zabawkami abyś mógł z łatwością wprowadzić swoje dziecko w świat fantazji.
Sklep z zabawkami, małe dzieci, nasze dzieci i my duże dzieci, pragnące wrócić choć na chwilę do czasów dzieciństwa, pragnące dla swoich dzieci zabawy, rozwoju, akceptacji i bliskości , która płynie z codziennej obecności, połączenie idealne.

Dowiedz się więcej: https://marcys-zabawki.pl/