Pędzle do makijażu Hakuro – dlaczego warto je sprawdzić?

cokosy

Pędzle do makijażu Hakuro – dlaczego warto je sprawdzić?

pędzle do makijażu hakuro sklep

Makijaż może tuszować niedoskonałości cery, ale źle wykonany może również szpecić. Na co dzień warto postawić na naturalny make-up. W takim makijażu wygląda się promiennie oraz młodo. Należy pamiętać jedynie o kilku prostych zasadach. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie podkładu do karnacji. Często można spotkać kobiety, które mają za jasny podkład, albo wręcz przeciwnie – za ciemny. Źle dobrany podkład może zepsuć każdy makijaż. Przed zakupem podkładu warto przetestować kilka odcieni i wybrać najlepiej pasujący dla nas. Zazwyczaj latem jest to o jeden ton ciemniejszy podkład niż zimą.

Pędzle do makijażu Hakuro – z czym ich używać?

Jeżeli już zdecydowaliśmy się na wybór podkładu to należy wybrać również technikę jego nakładania. Najpopularniejszym sposobem jest nakładanie opuszkami palców. Do tego nie potrzebujemy żadnych sprzętów. Natomiast jeżeli podkład ma wyglądać na twarzy nieskazitelnie przez kilkanaście godzin to warto obrać inną technikę jego nakładania. Mamy do wyboru gąbeczkę albo pędzle. Pędzle hakuro będą dobrą opcją dla osób, które lubią perfekcyjny make-up. Pędzle tej marki mają niezwykle delikatne włosie, które nie podrażnia cery, a podkład bardzo łatwo się rozprowadza. Hakuro posiada nie tylko pędzle do podkładu ale też do pudru, różu, bronzera, rozświetlacza, brwi. Pędzle do makijażu Hakuro to obecnie najlepszy wybór zarówno dla osób, które rozpoczynają przygodę z makijażem, jak i dla tych bardziej doświadczonych. Podkład warto utrwalić sypkim pudrem.

hakuro pędzle do makijażu

Postaw na komfort

Możemy postawić na matujący lub rozświetlający – wybór zależy od efektu jaki chcemy uzyskać. Jeżeli mamy już pomalowaną twarz to następnie należy zająć się brwiami i rzęsami. Na co dzień nie używa się krzykliwych cieni do oczu. Zazwyczaj preferowane są brązy, beże, róże. Natomiast podstawą głębokiego spojrzenia są dobrze wytuszowane rzęsy. Tusz powinien wydłużać, podkręcać oraz pogrubiać rzęsy. Rzęsy nie mogą być posklejane, ponieważ będą tworzyć efekt niedbałego makijażu. Jeżeli chodzi o kolor ust to na co dzień preferuje się róże oraz kolory nude.